[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_fancy_title font_family=”none”]Informacje dla klientów[/mk_fancy_title][mk_padding_divider size=”74″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text title=”Komunikat Prime Selection Dom Maklerski S.A. ( dalej: ,,PSDM”) dotyczący wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (brexit) i przewidywanego zakończenia okresu przejściowego w kontekście rynku finansowego.” disable_pattern=”false” css=”.vc_custom_1604357161191{margin-bottom: 0px !important;}”]

PSDM informuje, że z dniem 31 stycznia 2020 r. nastąpiło opuszczenie przez Wielką Brytanię struktur Unii Europejskiej (brexit). Zgodnie z umową o wystąpieniu zawartą pomiędzy Wielką Brytanią a UE – od momentu brexitu do dnia 31 grudnia 2020 r. trwa okres przejściowy, w trakcie którego Wielka Brytania (w tym Gibraltar, w określonych Umową i prawem UE przypadkach) traktowana jest jeszcze jako państwo członkowskie UE w rozumieniu unijnych przepisów, choć nie jest już reprezentowana w instytucjach UE, w szczególności w unijnym procesie decyzyjnym. Tym samym brytyjskie podmioty świadczące usługi na rynku finansowym UE prowadzą swoją działalność do końca okresu przejściowego na dotychczasowych zasadach i korzystają z określonych w traktatach UE swobód rynku wewnętrznego.

Mając na uwadze powyższe, jak również  komunikat Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego z dn. 18 sierpnia 2020 r., PSDM na bieżąco analizuje potencjalny wpływ brexitu na działalność PSDM oraz ewentualnych ryzyk dla klientów PSDM związanych z brexitem.

Z uwagi na możliwość wystąpienia działań o charakterze przestępczym, wykorzystujących sytuację wynikającą z brexitu lub z zakończenia okresu przejściowego na rynku finansowym PSDM zaleca zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na ryzyko prób wyłudzenia danych czy przedstawiania nieuczciwych/fałszywych informacji dotyczących postępowania w związku z brexitem oraz pojawienia się nierzetelnych ofert handlowych. Każdą budzącą wątpliwości próbę kontaktu np. osobistego, telefonicznego, czy mailowego, powołującą się na brexit, a dotyczącą usług finansowych, należy zweryfikować bezpośrednio z PSDM.

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości związanych z brexitem zapraszamy do kontaktu poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres kontakt@psdm.pl.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text disable_pattern=”false”]Szanowni Klienci,

Informujemy, iż w związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o zdrowie naszych pracowników i klientów oraz mając na uwadze zalecenia Generalnego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia, Zarząd PSDM S.A. uprzejmie informuje, iż wszystkie spotkania w siedzibie PSDM S.A., tj. przy ulicy Pankiewicza 3 w Warszawie, odbywać się będą wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym:

– mailem na adres: klewandowska@psdm.pl

– telefonicznie na numer  (+48) 505 459 363

Spotkanie bez jego wcześniejszego umówienia nie będzie możliwe.

Przepraszamy za utrudnienia z ww. powodu.

Z poważaniem,
Zespół Prime Selection Dom Maklerski S.A.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_padding_divider size=”35″][vc_separator color=”mulled_wine” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]W związku z trudnościami, jakie napotyka sektor przedsiębiorstw w obliczu pandemii koronawirusa, przekazujemy informacje na temat rozwiązań dostępnych w ramach rządowej „Tarczy Antykryzysowej”. Zostały one opisane w Przewodniku Antykryzysowym dla Przedsiębiorców przygotowanym przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR). Jak najszersze skorzystanie przez przedsiębiorstwa z opisanych w przewodniku rozwiązań może pomóc w zmitygowaniu licznych ryzyk związanych z działalnością.

Link do Przewodnika Antykryzysowego dla Przedsiębiorców PFR: https://pfr.pl/tarcza.html[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]